Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Vila 6

Banesa e cila do te rindertohet ndodhet  ne fshatin Shkafane, nje fshat  prane Plazhit te Gjirit te Lalezit. Godina ka nje siperfaqe totale prej 105 m2. Kati perdhe ka ne pjesen e hyrjes nje verande me sip.15 m2. Ambjentet qe organizohen ne te jane : dhoma e ndjetjes dhe kuzhina si dhe nje nyje sanitare sherbimi.

Ambjentet qe organizohen ne katin e pare  jane nje dhome matrimoniale dhe nje dhome femijesh, nje nyje sanitare si dhe nje verande qe sheh nga oborri i perparme i shtepise.

Date:
Category:
VENDI

GJIRI I LALËZIT

FAZA

PROJEKT ZBATIM

VITI

2018

Tags:
sq