Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Apartment 4

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ky apartament ka një sipërfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne Durrës, në një zonë me zhvillim urban. Apartamenti është organizuar në 3 dhoma gjumi ,ndenje, kuzhinë dhe ngrënie, lavanderi dhe 2 banjo. Apartamenti është mjaft funksional, me hapsira racionale dhe njëkohësisht të bollshme.Apartamenti ka një stil “modern”, karakterizohet nga ngjyra të ngrohta, neutrale dhe të errëta . Format e perdoruara në mobilim janë të thjeshta dhe të nje stili minimal, duke shfrytëzuar në maksimum hapsirën.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Date:
Category:
PHASE

BUILD

PLACE

DURRËS

YEAR

2021

Tags:
en_US