Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Godine Banimi 7

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Kompleksi ndodhet ne Lezhe dhe eshte nje bashkesi vilash me nje siperfaqe totale prej 2415 m2. Ne kete kompleks ndodhen 7 vila tip dhe 1 godine polifunksionale. Vilat jane deri ne 2 kate te larta dhe jane teper dinamike me thyerje ne pjese te ndryshme per te mos pasur monotoni ne fasade. Ngjyrat e perdorura jane kryesisht ngjyrat e tokes dhe e bardha, kjo per te qene sa me prane natyres dhe per tu shkrire me mire.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Date:
Category:
PLACE

LEZHË

PHASE

PROJEKT ZBATIM

YEAR

2017

Tags:
en_US