Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Apartment 10

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ky apartament ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne Tiranë, në një zonë me zhvillim urban. Apartamenti është organizuar në 2 dhoma gjumi ,ndenje, kuzhinë dhe ngrënie dhome studimit dhe 2 banjo. Apartamenti është mjaft funksional, me hapsira racionale dhe njëkohësisht të bollshme.Apartamenti ka një stil “modern” me prekje neoklasike karakterizohet nga ngjyra të ngrohta dhe neutrale. Format e perdoruara në mobilim janë të thjeshta dhe të nje stili minimal, duke shfrytëzuar në maksimum hapsirën.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Date:
Category:
FAZA:

NDËRTUAR

VENDNDODHJA:

TIRANË

Tags:
sq