Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Apartment 3

Ky apartament ka një sipërfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne Tiranë, në një zonë me zhvillim urban. Apartamenti është organizuar në 3 dhoma gjumi ,ndenje,  kuzhinë dhe ngrënie, lavanderi dhe 2 banjo. Apartamenti është mjaft funksional, me hapsira racionale dhe njëkohësisht të bollshme.Apartamenti ka një stil “modern”, me prekje neoklasike karakterizohet nga ngjyra të ngrohta, neutrale dhe të gjalla . Format e perdoruara në mobilim janë të thjeshta dhe të nje stili minimal, duke shfrytëzuar në maksimum hapsirën.

Date:
Category:
FAZA

NDËRTUAR

VENDI

TIRANË

VITI

2020

Tags:
sq