Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Apartment 2

Ky apartament ka një sipërfaqe prej 157 m2 dhe ndodhet ne Lezhë, në një zonë me zhvillim urban. Apartamenti është organizuar në një dhomë ndenje , kuzhinë dhe ngrënie, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Apartamenti është mjaft funksional, me hapsira racionale dhe njëkohësisht të bollshme.Apartamenti ka një stil “klasik”, karakterizohet nga ngjyra të ngrohta, neutral dhe te errata per te krijuar kontrast . Format e perdoruara në mobilim janë të thjeshta dhe të nje stili klasik, duke shfrytëzuar në maksimum hapsirën.

Date:
Category:
FAZA

NDËRTUAR

VENDI

LEZHË

VITI

2021

Tags:
sq