Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Apartament

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ky apartament ka një sipërfaqe prej 86 m2 dhe ndodhet Tiranë, në një zonë me zhvillim të ri urban. Apartamenti është organizuar në një dhomë ndejtje me aneks gatimi dhe ngrënie, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Apartamenti është mjaft funksional, me hapsira racionale dhe njëkohësisht të bollshme.Apartamenti ka një stil “modern”, karakterizohet nga ngjyra të gjalla dhe të gëzueshme. Format e perdoruara në mobilim janë të thjeshta dhe të nje stili minimal, duke shfrytëzuar në maksimum hapsirën.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Date:
Category:
FAZA

NDËRTUAR

VENDI

TIRANË

VITI

2019

Tags:
sq